26 May
حق بیمه معدن آهن

ارسال شده توسط مدیر

تعطیلی 90 درصد معادن سنگ آهن در دولت یازدهم - مشرق نیوز12 ژوئن 2017 . وی گفت: با توجه به اینکه به ازای هر شغل در معدن 5 شغل غیر مستقیم ایجاد می‌شود، در نتیجه تعطیلی معادن بیش از 35 هزار نفر بیکار شدند، این به معنای این است که اگر به ازای هر نفر سالانه یک میلیون تومان حق بیمه بیکاری پرداخت شده باشد سالانه 360 میلیارد تومان پرداخت شده است درصورتی که ما سال گذشته مجموعاً.حق بیمه معدن آهن,بیکاری ۸ هزار کارگر و بهره‌بردار معادن سنگ آهن در چند سال اخیر .12 ژوئن 2017 . وی گفت: با توجه به اینکه به ازای هر شغل در معدن ۵ شغل غیر مستقیم ایجاد می‌شود، در نتیجه تعطیلی معادن بیش از ۳۵ هزار نفر بیکار شدند، این به معنای این است که اگر به ازای هر نفر سالانه یک میلیون تومان حق بیمه بیکاری پرداخت شده باشد سالانه ۳۶۰ میلیارد تومان پرداخت شده است درصورتی که ما سال گذشته مجموعاً ۳۵۸.شرایط عمومی بیمه نامه سرمایه گذاری اکتشاف | صندوق بیمه سرمایه گذاری .1 ـ3 فعالیتهای معدنی : به مجموعه هر یک از عملیات اکتشاف ، استخراج معادن ، کانه آرائی کانسنگ و فرآوری مواد معدنی اطلاق میشود . 1 4ـ اکتشاف . 1ـ 18 بیمه گر : عبارت است از صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیتهای معدنی که در قبال دریافت حق بیمه ، خسارت وارده به بیمه گذار را طبق مفاد این بیمه نامه جبران می نماید . 1 19 بیمه گذار.

نقل قول

نظرات درحق بیمه معدن آهن

شرایط خصوصی بیمه نامه سرمایه گذاری اکتشاف | صندوق بیمه سرمایه .

بمنظور تحقق توسعه پایدار در بخش معدن ، ایجاد تضمین و امنیت سرمایه گذاری در فعالیتهای معدنی، همچنین هدایت و راهبری این سرمایه گذاری در راستای اهداف کلان کشور ، صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیتهای معدنـی که از این پس« صندوق » نامیده میشود ،بیمه نامه سرمایه گذاری اکتشاف ذخایر معدنی را درمقابل حق بیمه مقرر، طبق شرایط.

اعتراض کارگران معدن چادرملو ادامه دارد/ نامه فعالان کارگری معادن بافق .

8 دسامبر 2013 . غنی‌زاده یادآور شد: پیش‌تر اداره تامین اجتماعی در پاسخ به استعلام کارگران اعلام کر‌ده بود که چنانچه پرداخت هرگونه پاداش بهره‌وری کارگران جنبه مستمر داشته باشد باید در محاسبه حق بیمه لحاظ شود. وی در خصوص اصرار کارگران معدن چادرملو بر کسر شدن حق بیمه از پاداش ماهانه تولید، گفت: پاداش یاد شده بخش عمده درآمد ماهانه.

کارگران معدن ، محروم از دستمزد کافی، امنیت شغلی و رفاه - اخبار تسنیم .

18 ا کتبر 2015 . مطابق این قانون «بیمه شدگانی که حداقل 20 سال سابقه کار متوالی یا 25 سال سابقه کار متناوب و پرداخت حق بیمه در کارهای سخت و زیان آور را دارا باشند، بدون شرط سنی می‌توانند درخواست بازنشستگی از سازمان تأمین اجتماعی نمایند.» به گزارش تسنیم،اما نکته مهم اینجاست که این کارگران علاوه بر سختی کاری که دارند.

شرایط عمومی بیمه نامه سرمایه گذاری اکتشاف | صندوق بیمه سرمایه گذاری .

1 ـ3 فعالیتهای معدنی : به مجموعه هر یک از عملیات اکتشاف ، استخراج معادن ، کانه آرائی کانسنگ و فرآوری مواد معدنی اطلاق میشود . 1 4ـ اکتشاف . 1ـ 18 بیمه گر : عبارت است از صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیتهای معدنی که در قبال دریافت حق بیمه ، خسارت وارده به بیمه گذار را طبق مفاد این بیمه نامه جبران می نماید . 1 19 بیمه گذار.

معافیت 2 ساله پرداخت حق بیمه واحدهای صنعتی در طرح کارورزی

28 دسامبر 2017 . به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قم، مهدی احمدی رئیس اداره آموزش، پژوهش و فناوری سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قم جزئیات دستورالعمل طرح کارورزی را تشریح و عنوان داشت: طرح مذکور می تواند نقش موثری در اشتغال نیروهای تحصیل کرده جویای کار استان داشته باشد و امیدواریم بتوانیم از این.

حق بیمه معدن آهن,

اعتراض کارگران معدن چادرملو ادامه دارد/ نامه فعالان کارگری معادن بافق .

8 دسامبر 2013 . غنی‌زاده یادآور شد: پیش‌تر اداره تامین اجتماعی در پاسخ به استعلام کارگران اعلام کر‌ده بود که چنانچه پرداخت هرگونه پاداش بهره‌وری کارگران جنبه مستمر داشته باشد باید در محاسبه حق بیمه لحاظ شود. وی در خصوص اصرار کارگران معدن چادرملو بر کسر شدن حق بیمه از پاداش ماهانه تولید، گفت: پاداش یاد شده بخش عمده درآمد ماهانه.

حق بیمه معدن آهن,

کارگران معدن ، محروم از دستمزد کافی، امنیت شغلی و رفاه - اخبار تسنیم .

18 ا کتبر 2015 . مطابق این قانون «بیمه شدگانی که حداقل 20 سال سابقه کار متوالی یا 25 سال سابقه کار متناوب و پرداخت حق بیمه در کارهای سخت و زیان آور را دارا باشند، بدون شرط سنی می‌توانند درخواست بازنشستگی از سازمان تأمین اجتماعی نمایند.» به گزارش تسنیم،اما نکته مهم اینجاست که این کارگران علاوه بر سختی کاری که دارند.

سهم معادن در آلودگی هوا از زبان معدنکاران - معدن نامه|

20 نوامبر 2017 . یکی از بزرگترین چالش‌های معادن و صنایع معدنی، مسائل محیط زیستی است که هر ساله در شرایط آلودگی هوا بیشتر زیر ذره‌بین می‌رود اما دست‌اندرکاران بخش . کند، چراکه وقتی یک تولیدکننده مشوق‌هایی مانند معافیت‌های مالیاتی، کاهش نرخ سود بانکی یا کاهش حق بیمه را برای رعایت استانداردهای زیست‌محیطی ببیند، قطعا.

ذوب‌آهن اصفهان بیمه بازنشستگان این شرکت را قطع کرد - ایران جیب

9 آوريل 2016 . شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان با ارسال نامه ای به صندوق بازنشستگی فولاد ایران، رسماً اقدام به قطع بیمه بازنشستگان این شرکت کرد؛ در حالیکه بازنشستگان این شرکت در دوران اشتغال به عنوان شاغلان رسمی دولت، 30 سال به طور ماهانه حق بیمه پرداخت کرده بود. به گزارش ایران جیب به نقل از تسنیم، بازنشستگان شرکت.

حکومتداری معادن: سیستم مؤثر جمع آوری عواید صنایع استخراجی در .

8 مه 2017 . مانند حق بهره برداری، خاک پولی، حق بیمه، جریمه و غیره نیز به دست می آید. عواملی چون ظرفیت بالقوۀ باالی درآمدزایی زمین، . معادن به دلیل آفت قیمت آهن و مس در بازار های بین املللی و همچنان پروسۀ انتقال سیاسی در این کشور به طور چشمگیری تضعیف شده. است. سیستم جمع آوری، گزارشدهی و بازرسی عواید معدنی در.

ماین نیوز - بازنشستگان قربانی اختلاف ذوب آهن اصفهان و صندوق .

14 آگوست 2017 . بازنشستگان قربانی اختلاف ذوب آهن اصفهان و صندوق بازنشستگی فولاد. به گزارش ماین نیوز، بازنشستگان ذوب آهن اصفهان در طی چند سال اخیر با مشکل پوشش خدمات درمانی مواجه شده اند؛ این در حالی که است که تمامی این بازنشستگان، بازنشسته رسمی کشوری هستند و 30 سال در دوران خدمت خود حق بیمه پرداخت کرده اند تا.

سازمان نظام مهندسی معدن استان خراسان رضوي

رئیس سازمان نظام مهندسی معدن خراسان رضوی: فعالیت معادن بدون مسئول فنی قانونی نیست . رييس سازمان نظام مهندسي معدن در گفتگو با صمت با بيان اينکه معادن سنگ آهن از مهم ترين معادن تأثيرگذار در زمينه ايجاد اشتغال و ارزش افزوده استان هستند، اظهار کرد: با توجه به ظرفيت . حمايت دولت از صندوق بيمه سرمايه‌گذاري فعاليت‌هاي معدني.

وزارت معادن قراردادهای استخراج معادن را نشر می کند | گزارش های بازسازی .

26 مه 2015 . پس از شایعه ای امضای پیمان استخباراتی میان افغانستان و پاکستان، برخی از رسانه های هندی گزارش کردند که کنسرسیوم هندی که قرار بود استخراج معدن آهن حاجیگک ولایت بامیان را با سرمایه کذاری حدود 11 میلیارد دالر به عهده بگیرد، انصراف داده است. این مسئله به یک بحث جدی در افغانستان مبدل شد و موجب شد که وزارت.

مهندسی معدن - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

مهندسی معدن (به انگلیسی: Mining engineering) مجموعه علوم و فنونی است که از اکتشاف یک کانسار (ذخیره معدنی با ارزش اقتصادی) آغاز و تا فرآوری آن ادامه می‌یابد. مهندسی .. ایجاد شده، بر اساس تغییرات عدد پی در هرسال و تعرفه مشخص حقوق دریافت نموده و اخیراً تحت پوشش بیمه سازمان تأمین اجتماعی جزء لیست بیمه قرار می‌گیرند که باعث.

کارگران معادن زغال سنگ: سهم ما درد و غم و ابتلا است - BBC Persian

8 مه 2017 . حق نشر عکس MEHR. معدن زمستان یورت در آزادشهر استان گلستان، هم در زمره "معادن خصوصی" است و سهامداران آن عبارتند از "پنج هزار کارگر بازنشسته معدن، شرکت ذوب آهن اصفهان و شرکت سرب و روی وابسته به بنیاد تعاون بسیج." یک کارگر معدن زغال سنگ می‌گوید: "بیمه ما بسته به نظر کارفرما است، اگر کارفرما انصاف.

استعلام بيمه نامه طرح جامع - ealborzins

استعلام بيمه نامه طرح جامع. * تمامی مبالغ موجود در این استعلام به ریال می باشد. تاریخ تولد بیمه گذار ○. مدت بیمه نامه ○. اندوخته اولیه ○. روش پرداخت حق بیمه ○. یکجا, اقساط سالانه, اقساط شش ماهه, اقساط چهار ماهه, اقساط سه ماهه, اقساط دو ماهه, اقساط ماهانه. یک گزینه را انتخاب نمائید. مبلغ هر قسط حق بیمه ○. حق بیمه سالانه ○. ضریب افزایش.

خانه معدن ایران

در اواخر سال ۱۳۸۱ گروهی از نخبگان، اندیشمندان و متخصصان در بخش معدن که دغدغه نابسامانی اوضاع معادن و ذخائر زیرزمینی و کانیهای خدادادی را در دل و دماغ داشتند، گردهم آمدند تا با چاره اندیشی و تدبیر و مداقه در امور، در ساماندهی و بهینه سازی و صنعت معادن ایران همکاری نمایند.با برپایی نشست های عدیده، بحث و تبادل و تعاطی آراء و نظرات.

قانون کار، توپی در زمین کارگر و کارفرما

سایت خبری و تحلیلی اخبار فلزات به منظور ارائه خدمات به فعالان، تجار و بازرگانان، مصرف کنندگان و تولیدکنندگان محترم، در زمینه مواد اولیه، آهن و فولاد،فلزات پایه، فلزات گرانبها، بورس، معدن، اقتصاد ایران و جهان و تکنولوژی های روز این حوزه مطالب خود را انعکاس می دهد.

اطلاعیه قراردادهای درمان شاغلین و بازنشستگان شرکت ذوب آهن

18 فوریه 2018 . قابل توجه شاغلین و بازنشستگان محترم: قراردادهای درمان شاغلین و بازنشستگان شرکت به استثناء پوشش دندانپزشکی که در راستای تعدیل حق بیمه ، مدیریت هزینه در این بخش و با توافق بعمل آمده با مدیریت بیمارستان شهید مطهری ،از جمع تعهدات قرارداد حذف گردیده است و تعدیل فرانشیز بندهای فاقد فرانشیز ، سایر.

افزایش ۲۳ درصدی تولید کنسانتره سنگ آهن معادن بزرگ

16 ا کتبر 2017 . تولید کنسانتره سنگ آهن شرکت های بزرگ معدنی در پنج ماه نخست امسال 23 درصد افزایش یافته است.

اعتصاب بافق: چند گام به پیش – مبارزه طبقاتی

12 ا کتبر 2014 . سال پیش که اعتصاب کارگران معدن چادرملوی اردکان در اعتراض به حق بیمه و نیز دستگیری رفقای‌شان در جریان بود، نامه ای از طرف کارگران معدن سنگ آهن بافق در همبستگی با آنان و خطاب به «محمد رضا تابش» نماینده اردکان در مجلس شورای اسلامی منتشر شد که در آن نوشته بودند: «آنچه باعث شد برای جنابعالی نامه بنویسیم.

Pre:بخش های مختلف آسیاب چکشی و عملکرد خود را
Next:استخراج معادن و ساخت و ساز عربستان