22 Mar
فن آوری های جدید برای خرد کردن تایر

ارسال شده توسط مدیر

تماشا | تایر جدید ساخت ناسا | بهترین ها5 دسامبر 2017 . ناسا یک "تایر فوق العاده الاستیک" ساخته است که می تواند با محیط های بیگانه سازگار باشد، مانند یک موجود در مریخ. چرخ جدید یک جایگزین برای لاستیک پنوماتیک است که در حال حاضر در کنجکاوی مورو مریخ موجود است.یک بررسی معمول از شش چرخ آلومینیوم رور نشان داد که یکی از آسیب های خود را به آسیب دیدگان آسیب.فن آوری های جدید برای خرد کردن تایر,اختراع جدید فورد برای هشدار وضعیت باد تایرها - زومیت9 ا کتبر 2017 . در حالیکه اکثر ثبت اختراع‌های فعلی، مناسب فناوری موجود در عصر امروز نیست، اما بنظر می‌رسد که این سیستم، کاملا در جهت پیشرفت فناوری فعلی صنعت خودروسازی باشد. مهندسین فورد، برای عملی کردن این سیستم، با موانع زیادی روبرو نیستند. این سیستم واقعا جهت آگاه کردن راننده از وضعیت باد تایرها، خصوصا.5 فناوری پیشرفته در آینده صنعت خودرو - دیجیاتو18 ژانويه 2015 . صنعت خودرو نیز که مرتبا فناوری های جدیدی را عرضه می کند از این قاعده مستثنی نیست و فرقی ندارد که تکنولوژی ارائه شده در آن به ایمنی مربوط باشد یا سرگرمی. . در بسیاری از برنامه های تلویزیونی و فیلم های سینمایی این نوع خودروها به نمایش در آمده اند و هم اکنون نیز ماشین هایی که می توانند عملیات پارک کردن را به.

نقل قول

نظرات درفن آوری های جدید برای خرد کردن تایر

نسل جدید تایرها؛ پنجری را فراموش کنید! - خبرآنلاین

22 آوريل 2017 . دانش > فناوری - پنچر شدن لاستیک وسیله نقلیه همیشه واقعه ای بسیار ناراحت کننده و دردسر ساز است. با انگیزه خلاصی از این . ساخت این تایر جدید علاوه بر خلاصی از پنچری، سبب کاهش هزینه ها، افزایش ایمنی خودروها و حتی کاهش تولید گاز CO2 و همچنین افزایش پایداری خودروها و دوچرخه ها خواهد شد. البته هنوز ابهاماتی در.

پنج فناوری پیشرفته در لاستیک خودرو | طراحی های دیوانه کننده .

13 ا کتبر 2017 . پنج تا از نوآورانه ترین لاستیک های ماشین دنیا | طراحی های دیوانه کننده | قسمت اول در دنیای فناوری، جدیدترین پیشرفت ها تنها تا مدت زمانی محدود خوب هستند. صنعت خودرو نیز که مرتبا فناوری های جدیدی را عرضه می کند از این قاعده مستثنی نیست و فرقی ندارد که تکنولوژی ارائه شده در آن به ایمنی مربوط باشد یا سرگرمی.

روشی جدید برای بازیافت کامل لاستیک خودرو | Euronews

2 آوريل 2014 . روبرتو وری می گوید: «می توانیم بگوییم که این فن آوری کاملا مناسب محیط زیست است زیرا فقط و فقط از فشار آب استفاده می کنیم. آلودگی در هوا، زمین و زیر زمین وجود ندارد.» از دانه های کائوچو نیز برای تولید محصولات جدید مانند کفپوش سالن های ورزشی، بام و پوشش جاده استفاده می شود یا برای ساخت لاستیک های جدید.

نسل جدید تایرها؛ پنجری را فراموش کنید! - خبرآنلاین

22 آوريل 2017 . دانش > فناوری - پنچر شدن لاستیک وسیله نقلیه همیشه واقعه ای بسیار ناراحت کننده و دردسر ساز است. با انگیزه خلاصی از این . ساخت این تایر جدید علاوه بر خلاصی از پنچری، سبب کاهش هزینه ها، افزایش ایمنی خودروها و حتی کاهش تولید گاز CO2 و همچنین افزایش پایداری خودروها و دوچرخه ها خواهد شد. البته هنوز ابهاماتی در.

تکنولوژی لاستیک ها و تایرهای ضد پنچری - طراحی صنعتی ایرانی

در کنار تلاش هایی که برای افزایش کارایی، چسبندگی، دوام و قابلیت تایرها صورت می گیرد، یکی از فناوری هایی که در مورد تایر توسط تولیدکنندگان به شدت دنبال می شود مقابله با پنچری است. کارهای صورت گرفته در این زمینه این نوید را می دهد که در آینده مشکل پنچر شدن لاستیک به خاطره ها بپیوندد. این تکنولوژی ها به طور کلی به دو.

فناوری‌های پیشرفته خودرویی - سايپا

ارتقاء ایمنی خودروها با استفاده از روش های سنتی محدود بوده و پیشرفت در این زمینه بدون استفاده از فن آوری های نوین امکانپذیر نمی باشد. رعایت حداقل های . در نسل جدید سنسورهای رادار، زاویه و بُرد سنسور به صورت تطبیقی با سرعت خودرو تنظیم می‌شود و می‌توان از آن هم برای درون شهر و هم برای بیرون شهر استفاده نمود. گونه‌ی برون‌شهری همانند.

فن آوری های جدید برای خرد کردن تایر,

حذف صدا از داخل اتومبیل ها با فناوری جدید جاذب صدا - رسانه کلیک

21 ژوئن 2016 . هانکوک فناوری جدید خود با نام “جاذب صدا” را در نمایشگاه REIFEN آلمان معرفی کرد. به گزارش کلیک، این فناوری با کاهش صداهای داخل ماشین امکان رانندگی آرام‌تری را فراهم می‌کند. این اختراع ابتدا در اختیار تولید کنندگان لاستیک lagship Hankook Ventus S1 evo2 SUV قرار خواهد گرفت. شرکت هانکوک در همین زمینه اعلام.

تازه های تکنولوژی | مرکز اطلاعات فنی ایران

محققان ژاپنی به فناوری هوش مصنوعی تازه‌ ای دست یافته اند که با تحلیل اطلاعات حاصل از اسکن مغز، می تواند در خصوص طرز فکر و اندیشه‌ های افراد، اطلاعات مدون ارائه ‌دهد. . 18/01/ ... طبق گزارش ‌های جدید آی ‌فون ۸ به کاربر اجازه می‌ دهد فقط با نگاه کردن به دستگاه زنگ هشدار پیامک، تماس و نوتفیکیشن ‌های دیگر را بی ‌صدا کند. . 22/5/96.

فناوری‌های پیشرفته خودرویی - سايپا

ارتقاء ایمنی خودروها با استفاده از روش های سنتی محدود بوده و پیشرفت در این زمینه بدون استفاده از فن آوری های نوین امکانپذیر نمی باشد. رعایت حداقل های . در نسل جدید سنسورهای رادار، زاویه و بُرد سنسور به صورت تطبیقی با سرعت خودرو تنظیم می‌شود و می‌توان از آن هم برای درون شهر و هم برای بیرون شهر استفاده نمود. گونه‌ی برون‌شهری همانند.

مطالب با برچسب لاستیک - 1Car

در این مقاله با ما هراه باشید تا ضمن اطلاع از اهمیت تایرها، با چندین و چند فناوری جدید هم آشنا شوید. .. لاستیک سایی که بیشتر در خودرو های مدل پائین دیده می شود ، به علت آن است که به مرور زمان زاویه های تنظیم این خودروها به هم می خورد و نیز هنگام انجام تعمیرات توسط تعمیرکاران غیر مجرب، . گرم کردن تایر در مسابقات درگ (ویدئو) video.

پیش شرط «رقابت» در بازار تایر دنیا - دنیای اقتصاد

2 ا کتبر 2017 . رییس مرکز تحقیقات صنایع لاستیک ایران مهمترین چالش‌های صنعت تایر کشور را واردات بی رویه،قاچاق تایر به کشور،جاماندگی برخی شرکت‌های تولید کننده تایر از فناوری‌های روز دنیا و همچنین عدم ارزیابی درست از کیفیت تایرهای وارداتی در برخی آزمایشگاه‌های تخمین کیفیت عنوان می‌کند. سعید تقوایی،مدرس و عضو.

فناوری‌های نوین در اقتصاد چه نقشی دارند؟ - ایسنا

27 ژوئن 2017 . نظیر "نانو تکنولوژی"، "بیو تکنولوژی"، "هوا فضا" و "انرژی هسته ای"، داروهای گیاهی، انرژی‌های تجدیدپذیر، تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی و هزاران نوآوریهای فنی که اسامی یا عناوین آن بیش از صدها کتاب را پر می نماید نشان از جهت گیریهای سرمایه گذاریهای جدید و تاثیر گذاری عمیق فناوریهای نوین بر اقتصاد و اشتغال در.

آسفالت لاستیکی در جامائیکا - ساختمان آنلاین

12 فوریه 2018 . در جامائیکا نیز استفاده از فناوری جدید در بهسازی جاده ها در دست بررسى است. نوآوری موجود در این فناوری، استفاده از خرده لاستیک در آسفالت جاده ها مى باشد. . این فرآیند شامل حذف مواد اضافی چون سیم، گرد و غبار، شیشه و سنگ از لاستیک است که پس از خرد کردن به تکه های بسیار ریز، در ترکیب آسفالت بکار گرفته می.

ساخت ماده پلیمری ضد پنچری تایر - مجله علمی ایران | irsci

2 ژانويه 2017 . این پژوهشگر درباره نحوه استفاده از این ماده پلیمری نیز توضیح داد: برای استفاده از این محصول، نیاز به باز کردن چرخ ها و تایر نیست بلکه هنگامی که وسیله . به گفته وی، این فناوری پیشرفته برای مقاوم سازی تایر انواع وسایل نقلیه همچون دوچرخه، موتورسیکلت، اتومبیل، ماشین آلات کشاورزی و راهسازی، خودروهای نظامی.

تاریخچه فناوری در بارز

انجام این مهم نه تنها نزدیک به 25 هزار تن به ظرفیت سالیانه تولید تایر کشور اضافه نمود بلکه دستیافت‌های دیگری نیز در پی داشت که از جمله آن ها می‌توان به به کسب توان طراحی کارخانه تایرسازی، تحقق انتقال فناوری ساخت تایر برای اولین بار در کشور و بالاخره ایجاد اشتغال در شهر کرمان که در آن سال‌ها از جمله نقاط محروم و کمتر توسعه.

بادکردن تایرهای پنچر با پمپ جیبی در ۴۰ ثانیه - خبرگزاری مهر | اخبار .

24 سپتامبر 2017 . باد کردن تایرهای پنچر تا به حال مستلزم استفاده از پمپ های بزرگ و حجیم بوده، اما از این به بعد می توانید از پمپی استفاده کنید که در جیب جا می شود و قادر به پمپاژ سریع هوا نیز هست.

فن آوری های جدید برای خرد کردن تایر,

تایرهای جدید دوچرخه - کوی دانش - kooy

25 دسامبر 2015 . لاستیک های دوچرخه بخاطر ضخامت کمی که دارند نسبت به سطح جاده بسیار آسیب پذیر هستند. البته شرکت tannus تولید کننده تایرهای دوچرخه برای محصول جدیدش نظر دیگری دارد.

تازه های فناوری و تکنولوژی - Sputnik Iran

تازه های فناوری و تکنولوژی. اخبار، تجزیه وتحلیل، چندرسانه‌ای. خبرها و مطالب بیشتری را در سایت اسپوتنیک ایران مطالعه نمایید.

نیازهای پژوهشی کشور - دانشگاه صنایع و معادن ایران

رديف, نام سازمان, نام متقاضي, زمينه فعاليت, تشريح مسئله(مشكل/نياز), عنوان پيشنهادي پروژه: پژوهشي / فناوري, توضيحات, طبقه‌بندي . 6, خراسان جنوبی, شرکت کویر تایر, تولید انواع تایر سواری وانتی و باری اتوبوسی, در حال حاضر گاهزا و بخارات متصاعد شده از پرس های پخت تایر علاوه بر اینکه باعث آلودگی شدید سالن پخت گردیده.

بایگانی‌ها فراری | دورنگر | اخبار فناوری پیشرفته

پیرلی با استفاده از تکنولوژی های مدرن، چسبندگی و پوشش بیشتری برای نسخه های جدید این تایرها فراهم آورده و کارایی آن ها را نیز بیش از پیش افزایش داده است. تنها تعدادی محدود از ۳۹ دستگاه .. لازم به ذکر است که حتی در این کلکسیون نایاب نیز اثری از فراری F12tdf و چلنج استرادل به چشم نمی خورد. به نظر می رسد که این خودروهای.

اعتصاب کارگران کارخانه لاستیک سازی دنا در شیراز - آفتاب

25 آوريل 2009 . کارخانه لاستیک دنا یکی از تولیدکنندگان بزرگ لاستیک و تایر در کشور از زمستان سال 87 دچار بحران شده و به منظور حل مشکلات خود تلاش کرده است برخی از . وی گفت: «‌هیات دولت همان‌طور که برای جذب سرمایه‌گذار بخش خصوصی و در راستای فراهم کردن انگیزه‌های مناسب برای فعالان این عرصه بسته‌های تشویقی در نظر.

Pre:فعالیت های دستگاه های سنگ شکن سنگ
Next:دست دوم سنگ شکن uk؟