25 Apr
وزنه برداران نشات میگیرد در آسیاب سیمان

ارسال شده توسط مدیر

ایرنا - وزنه برداران نوجوان و جوان به اردو دعوت شدند20 ژانويه 2018 . به گزارش روز شنبه روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری، اردوهای آماده‌ سازی تیم های ملی پایه کشورمان برای حضور پرقدرت در مسابقات قهرمانی سال 2018 نوجوانان و جوانان آسیا در گرگانچ ازبکستان و رقابت های قهرمانی جوانان جهان در تاشکند ازبکستان از 10 تا 30 بهمن ماه در استان های گلستان و خراسان رضوی برگزار می شود.وزنه برداران نشات میگیرد در آسیاب سیمان,وزنه برداران ایرانی در المپیک ریو را بیشتر بشناسیم - خبرگزاری برنا13 آگوست 2016 . حسین توکلی، حسین رضا زاده و بهداد سلیمی در ادورا گذشته توانسته اند با طلاهای خود ایران را در رده بندی مدال آوران بالا بکشند و برای المپیک پیش رو حالا وزنه برداران بسیار آماده نشان داده اند، از بهداد که به روزهای خوب خود نزدیک شده است تا کیانوش و سهراب که رکوردهای فوق العاده ای در تمرینات از خود به جای گذاشته اند.وزنه برداران در تهران، کیانوش در اروپا :: ورزش سه29 مارس 2018 . قهرمان المپیک 2016 سفر تفریحی-ورزشی به اسپانیا داشته و همچنان تمریناتش را به صورت شخصی دنبال می کند.

نقل قول

نظرات دروزنه برداران نشات میگیرد در آسیاب سیمان

ویدیو ورزش سه | حرکت ۲ ضرب دسته ۸۵ وزنه برداری + مدال

حرکت ۲ ضرب دسته ۸۵ وزنه برداری + مدال | کیانوش رستمی دلاور مرد ایران با مجموع 380 کیلو گرم و تنها 5 کیلو گرم فاصله با نفر اول، اولین مدال کاروان ایران در لندن را کسب کرد.

همکاری آمریکا برای توسعه وزنه برداری زنان ایران - سرپوش

24 نوامبر 2017 . همکاری ایران و آمریکا برای کمک به وزنه‌برداران زن بسیار خوب است و این موضوع نشان می‌دهد ورزش بالاتر از سیاست قرار دارد. فدراسیون جهانی وزنه‌برداری قانون خود را در خصوص حجاب از سال ۲۰۱۱ تغییر داد تا زنان مسلمان بتوانند با پوشش در مسابقات شرکت کنند. ۶ سال از تصویب این قانون گذشته و ما هنوز چیزی نشنیده‌ایم .

ایرنا - وزنه برداران نوجوان و جوان به اردو دعوت شدند

20 ژانويه 2018 . به گزارش روز شنبه روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری، اردوهای آماده‌ سازی تیم های ملی پایه کشورمان برای حضور پرقدرت در مسابقات قهرمانی سال 2018 نوجوانان و جوانان آسیا در گرگانچ ازبکستان و رقابت های قهرمانی جوانان جهان در تاشکند ازبکستان از 10 تا 30 بهمن ماه در استان های گلستان و خراسان رضوی برگزار می شود.

وزنه برداران ایرانی در المپیک ریو را بیشتر بشناسیم - خبرگزاری برنا

13 آگوست 2016 . حسین توکلی، حسین رضا زاده و بهداد سلیمی در ادورا گذشته توانسته اند با طلاهای خود ایران را در رده بندی مدال آوران بالا بکشند و برای المپیک پیش رو حالا وزنه برداران بسیار آماده نشان داده اند، از بهداد که به روزهای خوب خود نزدیک شده است تا کیانوش و سهراب که رکوردهای فوق العاده ای در تمرینات از خود به جای گذاشته اند.

وزنه برداران در تهران، کیانوش در اروپا :: ورزش سه

29 مارس 2018 . قهرمان المپیک 2016 سفر تفریحی-ورزشی به اسپانیا داشته و همچنان تمریناتش را به صورت شخصی دنبال می کند.

ویدیو ورزش سه | حرکت ۲ ضرب دسته ۸۵ وزنه برداری + مدال

حرکت ۲ ضرب دسته ۸۵ وزنه برداری + مدال | کیانوش رستمی دلاور مرد ایران با مجموع 380 کیلو گرم و تنها 5 کیلو گرم فاصله با نفر اول، اولین مدال کاروان ایران در لندن را کسب کرد.

Pre:طرح سرب گالن
Next:نیروی دریایی ایالات متحده همایش ایلام سنگ قابل حمل